Заключний етап та гала-концерт VІ-го Міського конкурсу – фестивалю читців поезій Т.Г. Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»

660

У березні вся Україна відзначала 205-річчя з дня народження видатного українського поета, письменника та художника Тараса Григоровича Шевченка.

На території міста Обухів у березневі дні відбулася низка заходів з нагоди такої визначної події: у бібліотечних закладах міста бібліотекарями Кириленко Л.В., Василенко Г.М. оформлені тематичні полички, книжкові виставки «Батько української нації», «Кобзар-видатна збірка творів Т.Г.Шевченка», відбулися зустрічі й перегляди літератури, інтернет-подорожі “На струнах Кобзаревої душі”, “Найвідоміші рядки з віршів Кобзаря”, тощо.

Бібліотекар бібліотеки, що розташована на мікрорайоні Яблуневий, Костюк Валентина Петрівна провела разом з дітьми поетичні читання “Зоре моя вечірняя”, лунали рядки відомих творів Кобзаря. Для підростаючого покоління завжди залишається цікавим відкриття подій минулого: діти, молодь пірнають у історію й намагаються її трансформувати у сучасний простір, таку можливість їм надають професіонали своєї справи — працівники бібліотечних закладів.

Урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення днів пам’яті Т.Г.Шевченка відбулися на учбово-виробничому підприємсті УТОС, що на мікрорайоні Лікарня. Для працівників підприємства бібліотекар Гетьман К.В. провела цікаву радіопередачу «205 років звучання Тарасового слова». Як і кожного року, серед жінок мікрорайону Лікарня відбувся шаховий турнір з нагоди дня пам’яті Т.Г.Шевченка.

Завершальним кроком, приуроченим вшануванню пам’яті видатного Кобзаря, став заключний етап VІ-го Міського конкурсу – фестивалю читців поезій Т.Г. Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», нагородження переможців та гала-концерт, що відбувся 22 березня 2019 року.

 

Коментарі