Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Незабаром канікули…

Ви хочете провести їх цікаво і з користю?

Ви вже обрали майбутню професію, визначились з навчальним закладом?

Якщо ще ні, або маєте сумніви щодо вибору, фахівці Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості допоможуть вам у цьому.

Безкоштовні послуги з профорієнтації можна отримати безпосередньо в приміщенні центру зайнятості, що знаходиться за адресою: м. Обухів, вул. Чаплінського 3Б, записавшись на консультацію за номером тел. 5-36-79 або скориставшись сервісом «Електронна черга», на сайті https://www.dcz.gov.ua/ де необхідно обрати консультацію залежно від мети: отримання консультації щодо вибору/зміни професії (тестування); отримання консультації з питань професійної орієнтації.

• За допомогою спеціалізованих тестів та індивідуальної консультації фахівці допоможуть з’ясувати Ваші професійні схильності та здібності, коло інтересів, життєві цілі та орієнтири.
• Ви маєте змогу пройти поглиблене тестування з метою вибору майбутньої професії та навчального закладу для її отримання.
• Отримаєте вичерпну інформацію щодо професії, дізнаєтесь які професії наразі актуальні, а які канули в забуття.
• Кваліфіковані фахівці проконсультують не тільки Вас, а й Ваших батьків, сформують рекомендації щодо побудови професійної кар’єри.

Правильний вибір професії – одна з умов успіху сучасної людини!

Коментарі