Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Розвиток Обухова, як туристично привабливого міста – одне з ключових питань семінару по туризму

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

12 березня в Обухівській міській раді відбувся робочий семінар під назвою «Розвиток територій через розвиток туризму» за участі ініціативної групи міста, до числа якої увійшли місцеві майстри, підприємці, ресторатори, представники громадських організацій, спортивних ініціатив та інші активні мешканці міста. Також були присутні представники міської ради та локальні ЗМІ.

Організатором даного заходу є Київський «Центр розвитку місцевого самоврядування» в рамках Програми «U-LEAD з Європою», що є ініціативою Європейського Союзу. Це вже другий захід в рамках цієї Програми, який проходить в Обухівській міській раді.
Модератором та доповідачем зустрічі виступила Тетяна Тимошенко, радник з регіонального розвитку Київського ЦРМС, голова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України.

Також зі своєю доповіддю про Програму «Мери за економічне зростання» та плани щодо її виконання у 2019 році (в розрізі розвитку туристичного потенціалу нашого міста) виступила начальник відділу культури, національностей та релігії Богданович Тетяна Іванівна.

Зустріч пройшла в активному ключі, зал активно реагував та долучався до діалогу, що дало змогу краще познайомитися учасникам між собою та окреслити напрямки потенційного розвитку туризму саме для нашого міста, а також дізнатися багато цікавої інформації про розвиток туристичної індустрії за кордоном.

Коментарі