Як отримати відшкодування від держави на послуги няні

Самостійно обрати няню.

Укласти офіційний договір (не потребує нотаріального завірення).

Подати документи у управління соціального захисту:
– заява;
– копія договору з нянею;
– свідоцтво про народження дитини;
– копія сторінок паспорта мами і тата
– документи про оплату послуги няні.

Розмір компенсації на послуги няні з січня 2019 року – 1626,0 грн.

Компенсація сплачуватиметься додатково до щомісячних виплат на дитину, які жінка законно отримуватиме впродовж 3 років декретної відпустки.

Н.Циганок – начальник управління


5 головних питань про монетизацію пільг і субсидій

1. Чи потрібно повторно подавати документи?

Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно у ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

В Ощадбанк йти не потрібно. Уряд максимально автоматизував процес монетизації, щоб основне навантаження лягло на управління соціального захисту населення, державний банк та надавачів комунальних послуг.

Тим, хто звернеться за допомогою вперше у 2019 році, у травні вже не потрібно поновлювати документ. Ви вже є учасниками монетизації пільг і субсидій.

2. Чи потрібно у Ощадбанку самостійно відкривати рахунок?

На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі.

Персональний обліковий запис матиме спеціальний режим використання. Тобто кошти позачергово будуть спрямовуватися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду.

Ощадбанк щомісячно інформуватиме субсидіантів SMS – повідомленнями про надходження коштів від держави, їх використання та залишок.

Після закінчення опалювального – у червні – суми невикористаних коштів перераховуватимуться на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії. Рахунок кожному Ощадбанк відкриває автоматично, без додаткового звернення у банк.

3. Як відбуватиметься оплата комуналки?

Все відбуватиметься автоматично. Щомісяця надавачі послуг для Ощадбанку формуватимуть онлайн платіжку субсидіанта. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм субсидію. Про це та про те скільки залишається заплатити за комуналку, Ощадбанк одразу інформуватиме субсидіанта SMS- повідомленням.

Для субсидіантів створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна від слідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів. Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.

Н.Циганок – начальник управління

 

Коментарі