Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

«Платники Київщини перерахували до місцевих бюджетів 2,2 млрд. грн.», – Олексій Кавилін

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Як повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, за два місяці 2019 року до місцевих бюджетів від платників податків регіону надійшло 2,2 млрд. грн. Темп росту до фактичних надходжень 2018 року у приведених умовах складає 28%, а сума додаткових коштів дорівнює 493 млн. грн.

Значну частину у доході місцевих бюджетів традиційно обіймає сплата податку на доходи фізичних осіб – 1,3 млрд. грн. з динамікою росту у 28% або 291 мільйон гривень.

Від плати за землю надійшло 213 млн. грн., що на 15% або 27 млн. грн. більше за суму, сплачену минулоріч.

Малий та середній бізнес забезпечив сплату до бюджетів 495 мільйонів гривень єдиного податку. Цьогорічна сума надходжень зросла на 35%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 128 мільйонам гривень додаткових коштів.

Власники елітних автомобілів спрямували до місцевих скарбниць 4 мільйони гривень транспортного податку, що на 25% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

На охорону довкілля перераховано 16,8 млн. грн. Це у 2,2 рази більше за суму, що надійшла у відповідному періоді 2018 року додаткові кошти складають 9,1 млн. грн.

ГУ ДФС у Київській області

Коментарі