Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ТОВ «Ренус Ревайвел» запрошує на роботу

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

22 лютого 2019 року фахівцями Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості організовано і проведено міні–ярмарку вакансій з метою забезпечення кадрових потреб ТОВ «Ренус Ревайвел».

ТОВ «Ренус Ревайвел» – підприємство з іноземними інвестиціями, основним видом діяльності якого є логістика та надання в аренду складських приміщень. Предстанник підприємства – менеджер з персоналу Тетяна Ткаченя – презентувала присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності, розповіла про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати та можливості кар’єрного росту.

Підприємство пропонує роботу фахівцям з продажу та фахівцям з транспортних перевезень, в тому числі міжнародних. Також запрошує на роботу адміністратора офісу.

У заході прийняли участь 13 шукачів роботи. Більшість з них зацікавились пропозиціями та отримали запрошення на співбесіду.

Сподіваємось, що проведений захід неодмінно принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і особам, які шукають роботу.

 

Коментарі