Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ШКОЛЯРАМ ПРО «ПРОФЕСІЮ» ТА «СПЕЦІАЛЬНІСТЬ»

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Вдалий вибір майбутньої професії – одне з основних питань, які цікавлять сьогоднішніх старшокласників. Як тут не розгубитися, якщо навіть в Україні налічується майже десять тисяч професій? Фахівці стверджують, щоб зробити правильний професійний вибір, потрібно мати найбільш повне уявлення про світ професій взагалі, про сучасний ринок праці та про власні здібності та нахили.

Саме з цією метою профконсультантом Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Наталією Дудар 04 лютого 2019 року проведено інтерактивний профорієнтаційний урок на тему «Професія та спеціальність» для учнів 8-А класу НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури ім. А.С.Малишка» міста Обухова. Метою заходу було навчити розрізняти восьмикласників поняття “професія” та “спеціальність”, сформувати основи розуміння понять “галузь” та “кваліфікаційні характеристики”.

Урок проходив в інтерактивній формі. Підлітки брали активну участь у грі «Поясніть мені!», де за перемогу рішуче змагалися дві команди: команда хлопців проти команди дівчат. Вправа «Країна професій» теж викликали неабиякий інтерес, адже дала змогу школярам не тільки проявити свої знання про світ професій, дізнатися про раніше незнайомі їм, а й творчо підійти до виконання поставленого перед ними завдання.

Сподіваємось, що після сьогоднішнього уроку восьмикласники чітко усвідомлюватимуть, чим «професія» відрізняється від «спеціальності» та зможуть самостійно розмежовувати ці поняття в повсякденному житті.

Відділ організації профорієнтації КОЦЗ

 

Коментарі