До 100-річчя Соборності України

500

На території Обухівської міської ради з нагоди відзначення 100-річчя Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у період з 22 січня по 23 січня 2019 року у бібліотечних закладах міста бібліотекарями було організовано та проведено низку тематичних заходів.

У міських бібліотеках оформлені тематичні полички «Україна-соборна, вільна, єдина», «В єдності — сила!», «Соборна Україна — незалежна, демократична держава».

Для читачів міської бібліотеки мікрорайону Яблуневий бібліотекарем Костюк Валентиною Петрівною підготовлено цікаву книжкову виставку «Єдина духом Україна», оформлено полички до 100-річчя Соборності України.

Валентина Петрівна, яка багато років займається бібліотечною справою, підготувала для учнів та гостей цікавий історичний ракурс та бесіду спілкування під єдиним гаслом «День Соборності України».

У бібліотеці мікрорайону Піщана Кириленко Любов Василівна провела з відвідувачами патріотичну годину спілкування «100 років єдності», надала інформаційну довідку, а з юнацтвом поспілкувалася під час перегляду літератури «Єдина Україна-непереможна».

Для працівників учбово-виробничого підприємства УТОС бібліотекар Гетьман Клавдія Вікторівна підготувала літературно-музичну композицію «Україна-єдина» та провела тематичну радіобесіду «Соборність — запорука духовної згуртованості».

Коментарі