Шановна Обухівська громадо!

302

Дорогі мої земляки!

Від усього серця я радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Осмислюючи пройдене, з впевненістю можу сказати, що цей рік був потужним, сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Для нашої громади він був сповнений ще й новими здобутками і звершеннями, цікавими знайомствами та зустрічами.

Ми плідно трудилися разом – влада, громада та бізнес – для того, щоб умови життя мешканців стали кращими, а населені пункти обухівської громади – затишнішими та ошатнішими.

Я дякую усім за вкладену частку праці і душі у розвиток нашого міста та усієї громади.
Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Сподіваюсь, що рік, який надходить, буде благодатним для України й для кожного з нас, принесе благополуччя й впевненість у завтрашньому дні.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному любові та віри. Подаруємо найдорожче і найцінніше – ніжність і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Квітучого здоров’я вам, добра, світлої радості, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії.

З повагою – Обухівський міський голова Олександр Левченко