В ОБУХОВІ ВІДКРИВСЯ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ

1454

Важлива подія відбулася сьогодні, 26 грудня 2018 року в місті Обухів. На мікрорайоні Лікарня за адресою вул. Каштанова, 23 було відкрито сервісний центр МВС України нового зразка, який облаштований за принципом прозорого офісу.

Завдяки ініціативі Обухівського міського голови Олександра Левченка та за підтримки депутатів міської ради довгоочікувана подія відбулася і центр розпочав свою роботу в оновленому приміщенні та за новими європейськими стандартами.

Сервісний центр працює за системою «єдиного вікна», має сучасну інформаційну технологію, оснащений планшетом для оцінки клієнтами якості обслуговування. Приміщення оформлене в єдиному візуальному стилі сервісних центрів МВС. Тут передбачені зручності для всіх груп населення, зокрема, для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, також діє дитячий куточок для найменших відвідувачів та буккросинг у зоні очікування.

На прилеглій до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик для проведення огляду транспортних засобів з навісом і якісним освітленням та місця паркування для відвідувачів.

Серед послуг сервісного центру МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна та видача посвідчень водія, видача міжнародних посвідчень водія, довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України та інші послуги.

Перед тим, як їхати у сервісний центр, громадяни мають можливість перевірити завантаженість центру в реальному часі за допомогою веб-камери на сайті hsc.gov.ua.

Отже, установа відсьогодні запрацювала. Тепер основні адміністративні послуги, що відповідають стандартам, встановленим для територіальних сервісних центрів МВС, будуть надаватися кваліфікованими працівниками для наших громадян.