ОНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ЦЕНТРУ – ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ДО СВЯТА МИКОЛАЯ

473

Напередодні свята Миколая особливі дітки нашої Обухівської громади отримали у подарунок оновлений та обладнаний інклюзивно-ресурсний центр, який розташований на першому поверсі навчально-виховного закладу «ЗОШ №3 – ліцей». 18 грудня 2018 року відбулося урочисте його відкриття після капітального ремонту та закупівлі обладнання.

На заході були присутні батьки з дітками, які відвідують центр, Обухівський міський голова О. М. Левченко, заступник міського голови А. В. Шевченко, начальник управління освіти Коломієць О. Г., педагогічний колектив ІРЦ на чолі з директором Левченко В. М, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста, працівники управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради, психологи та представники ЗМІ.

Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський інклюзивно-ресурсний центр» розпочав свою роботу з 2 січня 2018 року.

Дана установа створена з метою забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

В ІРЦ створено та обладнано кабінети вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, кабінет вчителя-реабілітолога для занять з лікувальної фізкультури та медіатека.

Всього в місті нараховується 387 дітей з особливими освітніми потребами. З них: дошкільного віку – 248; шкільного віку – 139 дітей.

Сьогоднішнє свято пройшло в затишній атмосфері. Звичайно, без концертних номерів свято не було б таким яскравим, а тому на усіх чекали веселі виступи маленьких артистів.

Для діток веселі аніматори, переодягнені в звірят, приготували багато хороших подарунків. А допомагав їм Святий Миколай, який, як і годиться напередодні чудового свята, робить діткам сюрпризи. Кожен учасник заходу отримав подарунок.