Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС та Ваші родини!

328

Минуло 32 роки від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий.

Так сталося, що саме Ви, ліквідатори, стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

І для того, аби відзначити подвиги цих людей Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Дату відзначення обрано у зв’язку із тим, що саме 14 грудня було завершене будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Цей день не тільки вшанування пам’яті загиблих товаришів, а й пам’ятна дата, яка згуртувала величезну кількість людей перед лицем великої біди.

Висловлюю щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя, сімейної злагоди та благополуччя! Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій. Усіх вам благ!

З повагою – Обухівський міський голова Олександр Левченко