85-річчя пам`яті жертв голодомору та політичних репресій

325

У листопаді місяці з нагоди 85-річчя пам`яті жертв голодомору та політичних репресій на території Обухівської міської ради у бібліотечних закладах міста відбулася низка заходів, спрямованих на вшанування пам’яті загиблих земляків, дітей, цілих родин.
Як завжди, на професійному рівні працівники міських бібліотек підготували для відвідувачів цікаві матеріали з історії, провели бесіди-обговорення, історичні ракурси, п’ятихвилинки пам’яті, запаливши свічі душі.

У затишному залі бібліотеки мікрорайону Яблуневий бібліотекар Костюк Валентина Петрівна оформила книжкову виставку «Запалимо свічку…» й провела з дітьми годину пам’яті, поринувши думками у ті трагічні часи.

Бібліотекарі Кириленко Любов Василівна та Василенко Галина Михайлівна підготували для читачів тематичні викладки матеріалів “Голодомор — національна рана”, “Голодомор — чорна сповідь моєї Вітчизни”. У бібліотеці мікрорайону Лікарня бібліотекар Гетьман Клавдія Вікторівна для працівників УВП УТОС провела радіобесіду “Історія геноциду українського народу”.

Учні образотворчого відділу Дитячої школи мистецтв м. Обухів разом із викладачами під керівництвом завідувача відділу Рябченко Лариси Валентинівни підготували тематичну виставку художніх робіт, присвячену 85-роковинам Голодомору 1932-1933, що була розміщена у приміщенні Обухівської міської ради.

Виставка творчих робіт створювалась поетапно, діти створювали ескізи, робили пошукову роботу, учні прослухали цікаву лекцію, сповнену історичних фактів та тих подій, що відбувалися на території України в ці страшні 1932-1933 роки. Підготувала матеріал для всіх старший науковий співробітник музею – садиби ім. А.Малишка, мистецтвознавець Артюшенко Олена.