Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На захисті соціальних прав

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За період з 01 січня 2018 року по 01 листопада 2018року сума витрат Обухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області для надання матеріального забезпечення склала майже 32 млн. 579 тисяч грн, в тому числі:

– допомога по тимчасовій непрацездатності – 25млн.20 тисяч грн, або 77,3% суми витрат на матеріальне забезпечення;
– допомога по вагітності та пологах – 7 млн.240тисяч грн, що становить 22,2%;
– допомога на поховання – 139000 грн (0,5%).

Фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі здійснюється упродовж 10 робочих днів після подачі страхувальником заяви-розрахунку. Кошти перераховуються на окремий поточний рахунок роботодавця для виплати застрахованій особі у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.

Нагадаємо, відповідно до рішення правління ФССУ, з 1 жовтня 2018 року почала діяти нова форма заяви-розрахунку.

За час дії нового Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за 10 місяців 2018 року Обухівським відділенням укладено 48 тристоронніх договорів та пройшли реабілітацію на загальну суму 544200 грн., з них 28 застрахованих осіб після інфаркту міокарда , 3 особи після операцій на опорно-руховому аппарату, 8 особи при ускладненої вагітності та 9 особи інших захворювань. Відділення забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих громадян у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Протягом 3 кварталу 2018 року до відділення на особистий прийом звернулися 115 громадян, з них: один потерпілий на виробництві з письмовим зверненням по призначенню страхової виплати;15 потерпілих на виробництві про призначення та перерахунок страхових виплат; 46 страхувальників по виплаті матеріального забезпечення по листкам непрацездатності, допомозі по вагітності та пологах та допомозі на поховання; 7 потерпілих на виробництві по медичному обслуговуванню; 31 застрахована особа з приводу лікування в санаторно-курортних закладах; 15 страхувальників з метою перевірки розрахунків по листках непрацездатності.

Також повідомляємо, що протягом десяти місяців поточного року у відділенні зареєстровано 15 повідомлень про нещасні випадки на виробництві. Чотири випадки травмувань працівників під час виконання ними трудових обов’язків сталися в ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», по два нещасні випадки сталися в ТОВ «Автоспецтранс Київського КПК» та ПП «Обухівміськвторресурси». З п’ятнадцяти травмованих працівників шість отримали трами тяжкого ступеню. Основними причинами виробничого травматизму на підприємствах стали організаційні-порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки при експлуатації виробничого обладнання, невиконання посадових обов’язків. Тому звертаємо увагу роботодавців на необхідність проведення на своїх підприємствах профілактичних заходів щодо попередження виробничого травматизму. Страховий експерт з охорони праці відділення завжди готова надати допомогу підприємствам в організації таких заходів.

Начальник відділення                                                                    О. Бевз