Київський обласний відбірковий конкурс ювілейного фестивалю «Червона рута» відбудеться у місті Київ

430

У 2018-2019 роках проходить Ювілейний XVI Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута». Уся культурна громадськість України святкуватиме 30-річчя фестивалю, який, починаючи з обласних відбіркових конкурсів 1988 року та фіналу 1989 року у Чернівцях до нині, формує українську національну музичну масову культуру.

Київський обласний відбірковий конкурс ювілейного фестивалю «Червона рута» відбудеться у місті Київ 22-23 листопада в Центрі культури і мистецтв Дніпровського району м. Києва за адресою вул. Алматинська, 109.

Участь у конкурсі є безкоштовною, а вхід є вільним для всіх бажаючих.

Учасниками відбіркового конкурсу можуть бути учні музичних та загальноосвітніх закладів, студенти, молоді викладачі, обдарована творча молодь міст та районів. Для участі необхідно заповнити анкету, зразок якої знаходиться у відділі культури, національностей та релігій.

Відбірковий конкурс проходить у шести найпопулярніших музичних жанрах: поп, сучасна танцювальна, рок, акустична, український автентичний фольклор та інші види.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Малишка, 6 (центр міста) та за тел. 5-19-78.