НАЙТЕПЛІШІ ВІТАННЯ СОЦІАЛЬНИМ ПРАЦІВНИКАМ!

555

Від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя та добра – працівників соціальної сфери!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію – допомагати тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, особистих моральних якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні та їхня впевненість у завтрашньому дні.

Щиро дякую вам за сумлінну працю, милосердя та самовідданість, завдяки яким мільйони людей відчувають захист та турботу.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага від людей, а це – найвища нагорода.

Зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення усіх задумів, благополуччя та мирного неба!

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

З повагою, Обухівський міський голова Олександр Левченко