Засідання комісій по призначенню житлових субсидій та пільг та про призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам жителям м. Обухова

355

18 жовтня 2018 року проведено засідання комісії по призначенню житлових субсидій та пільг ( розглянуто 18 справ) та комісії про призначенню( відновленню) та припиненню соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (розглянуто 14 справ) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Представник Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області надала роз’яснення щодо сплати єдиного соціального внеску застрахованими особами , які в період з січня по червень 2018 року не працевлаштовані, але мають можливість на отримання субсидії при сплаті мінімального страхового внеску помноженого на 2 , шляхом укладення типового договору про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування в тому числі і з одноразовою сплатою єдиного внеску (станом на 18.10.2018 року це 1638,12 грн. з) не менше як за 3 місяці необхідно звернутися до Обухівського відділення ГУ ДФС у Київській області за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова, 20.

В послугах які надає Пенсійний фонд України є отримання інформації про отриманий дохід та періоди страхового стажу через реєстрацію на веб – порталі ПФУ за адресою:portal.pfu.gov.ua та підключенням послуги СМС- інформування. Сервіси безкоштовні.

Інформацію про сплачені суми єдиного соціального внеску , а саме довідки за формою ОК-5, ( ОК – 7) можна отримати особисто при наявності паспорту та реєстраційного номеру облікової картки платника податків в громадській приймальні Обухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресою: м. Обухів, вул. Київська,5. Надана «Пам’ятка застрахованим особам для роз’яснення деяких питань при зверненні за призначенням субсидії» для розміщення на інформаційному стенді управління соціального захисту населення.