Ярмарок вакансій – дієва допомога в працевлаштуванні

404

11 жовтня 2018 року в приміщенні Обухівського міськрайонного центру зайнятості відбувся традиційний осінній Ярмарок вакансій.

Основна мета Ярмарку – надання можливості зустрітись шукачам роботи безпосередньо з роботодавцями, ознайомитись з наявними вакансіями, з умовами праці та вимогами до працівника, а роботодавцям – допомогти у підборі кваліфікованих кадрів.

У заході прийняли участь 25 роботодавців, які на сьогодні мають потребу у працівниках, серед яких ПП «Обухівміськвторресурси», ТОВ «Ренус Ревайвел», ПрАТ «Обухівський молокозавод», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат», ТОВ «Веларм», ТОВ «Геліком» та інші. До уваги шукачів роботи було запропоновано 489 вакансій. Найбільший попит на сьогодні спостерігається на робітничі професії такі як: електрогазозварник, слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, електромонтер, водій навантажувача, машиніст крана, машиніст машини для виробництва виробів з паперу, продавець продовольчих товарів, формувальник. Є потреба у роботодавців і у прибиральниках службових приміщень, вантажниках, укладальниках-пакувальниках тощо.

На заході були присутні також представники Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Обухівського райвійськкомату, які пропонували відвідувачам службу за контрактом.

Пошук роботи здійснювали близько 320 осіб, серед яких 240 безробітних.

Відвідувачі спілкувались безпосередньо з представниками роботодавців, залишали свої резюме та отримували направлення на працевлаштування.

Як результат, фахівцями центру зайнятості видано 30 направлень на працевлаштування, в тому числі 8 – на тимчасові роботи.

Всі бажаючі змогли отримати змістовні консультації, які надавав юрисконсульт центру зайнятості.

Служба зайнятості завжди готова допомогти тим, хто бажає працювати.