Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків

469

У вересні 2018 року Центром обслуговування платників Києво-Святошинскьої ОДПІ було надано 5442 адміністративних послуги.

У зазначеному періоді видано 1779 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 567платників.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центру обслуговування звернулося 380 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 848суб`єкти підприємницької діяльності, 752 платників податків отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також було надано 635 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Платникам податків про отримані доходи та звірки платежів надано 387 довідок, також у зазначених довідках були зазначені відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Надання інших адміністративних послуг платникам податків склало 94.

Співробітники ЦОП надають також усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства, загальна кількість таких усних звернень склала 3700.

Працівниками ЦОП отримано та відпрацьовано 4527 вхідну кореспонденцію.

Києво-Святошинська ОДПІ