День похилого віку

466

З історії свята.
День людей похилого віку стали відзначати в Європі, потім в Америці а наприкінці 1990-их років уже в усьому світі. День людей похилого віку святкується з великим розмахом у скандинавських країнах. У цей день по телевізору та радіо транслюють передачі з урахуванням смаків людей похилого віку. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

1 жовтня 2018 року на території міста Обухів відділом культури, національностей та релігій та виконавчим комітетом Обухівської міської ради був проведений культурно-мистецький захід з нагоди відзначення Дня людей похилого віку.

В обухівському кафе зібралися люди “елегантного” віку, для яких виступали творчі артисти Міського будинку культури.

У приємній теплій атмосфері всіх присутніх привітала зі святом заступник Обухівського міського голови Шевченко Антоніна Василівна, побажавши міцного здоров’я, довголіття й миру на Україні.