Творчий вечір обухівського поета Олександра Хмельовського

698

12 вересня 2018 року в Обухівському районному центрі культури і дозвілля, що на мікрорайоні Піщана, відбувся творчий вечір члена Національної Спілки письменників України поета Олександра Хмельовського з нагоди особистого 55-річного ювілею від дня народження і в рамках святкування 656-ої річниці Дня міста.

Привітати відомого обухівського ювіляра прийшли почесні гості, рідні, друзі, митці. Це був вечір поезії, на якому лунали рядки, народжені талановитим пером Олександра Хмельовського, це був своєрідний життєвий звіт митця.

Від громади міста поета вітав Обухівський міський голова Олександр Левченко, який нагородив ювіляра подякою й вручив йому неочікуваний подарунок – надруковану збірку віршів поета.

А вітали іменинника чудові колективи: зразковий дитячий ансамбль танцю «Фаворит», хореографічний колектив «Денсмайстер», маленькі танцюристи зі школи-студії танцю «Тріумф» та багато друзів: заслужений працівник культури Роман Черепаха, заслужені артисти України Валента та Юрій Коржови, В’ячеслав Прийма, Іван Пінігін, Юрій Побігай, Григорій Негрішний, «Весела компанія», Владислав Дринь, який декламував чудові вірші О.Хмельовського, гості з міста Українки гурт «Передзвін Трипілля», які подарували ювіляру прекрасну концертну програму.

А окрасою творчого вечора стала його ведуча – чарівна Олена Хижна, заслужена артистка України, співачка, лауреат багатьох Міжнародних конкурсів і фестивалів, провідна актриса Київського Молодого театру, артистка українського кіно, без якої святковий вечір не мав би тієї чарівності і неповторності, які вона надала своїм талантом і натхненням.