Обухів став першим містом в області, де у відділі ДРАЦС запрацював сервіс європейського рівня у форматі «Open Space»

648

11 вересня 2018 року в Обухівському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану відкрито сервіс європейського зразка, за допомогою якого процедуру подачі деяких документів можна буде проходити у режимі онлайн.

У відкритті взяли участь: Міністр юстиції Павло Петренко, керівник юстиції Київської області Олексій Шевченко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Іван Турчак, Обухівський міський голова Олександр Левченко, в.о. голови Обухівської районної державної адміністрації Сергій Коваленко та інші поважні гості.

Подавати документи для одруження, реєструвати народження дитини, зміна імені, повторна видача документів та багато інших послуг тепер можна буде зробити набагато швидше та якісніше, ніж це було раніше. Передбачається більше 10 видів послуг і цей перелік надалі буде збільшуватися.

Сервіс «Open Space» полягає у можливості вести прийом громадян за принципом «відкритого простору». Це дозволить уникнути черг завдяки функціонуванню «електронної черги», забезпечить створення зручних та доступних умов для отримання послуг за принципом «єдиного вікна» за лічені хвилини.

В даному проекті беруть участь 12 областей, і місто Обухів стало першим містом в Київській області, в якому запрацював оновлений ДРАЦС. Загалом планується відкриття подібних «Open Space» у всіх великих містах, таких як Бровари, Біла Церква.
Обухів першим в області був обраний недаремно, тому що для реалізації даного проекту потрібне відповідне приміщення, а воно у нас є.

А для повної готовності проекту до старту відділ ДРАЦСу Обухівська міська рада забезпечила матеріально-технічною базою та був проведений капітальний ремонт пішохідних зон та їх благоустрій. Незважаючи на певні риси консерватизму наших громадян, такий сервіс дійсно стане зручним, швидким та наближеним до людей.