ШАНОВНА ГРОМАДО! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

351

Двадцять сім років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Цьому передувала тисячолітня боротьба українського народу за право мати свою державу.

Безумовно, роки незалежності  стали випробуванням для нас усіх – на зрілість, терпіння, толерантність та виважену мудрість.

Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. У державі, що вистраждана багатьма поколіннями українців – у далекому минулому та зараз, нашими Героями сьогодення, що полягли за рідну Батьківщину, і тими, хто самовіддано продовжує боронити кордони на Сході країни.

За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху, здатні ставити конкретні завдання та виконувати їх. Для цього нам потрібна єдність та зосередження спільних зусиль на благо міста, на благо краю, на благо усієї України.

Знаковим є те, що саме сьогодні 23 серпня на урочистому зібранні, що відбулося біля приміщення міської ради, поряд з Державним прапором, прапором Європейського Союзу та прапором нашого міста замайорів червоно-чорний прапор – прапор Національної Гідності, який є символом національно-визвольної боротьби українського народу.

З метою вшанування Героїв національно-визвольних змагань минулих часів та сьогодення, розуміючи і чітко усвідомлюючи, що і зараз під цим стягом Українська Армія зупиняє московську агресію, на 34 сесії сьомого скликання Обухівської міської ради від 27 квітня 2018 року було прийняте історичне рішення про використання прапора Національної Гідності на території Обухівської міської ради під час дат, які пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті Героїв, а також під час інших важливих державних дат.

Дорогі друзі!

Від щирого серця зичу усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи, в ім’я соборної, незалежної, демократичної та процвітаючої України! Зі святом Вас!

Обухівський міський голова Олександр Левченко