Державна служба зайнятості надає послуги учасникам антитерористичної операції

398

З початку 2018 року послугами Обухівського міськрайонного центру зайнятості скористались 40 безробітних осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (АТО), з них 4 особи з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 34 учасники АТО.

Державна служба зайнятості надає профорієнтаційні, консультативні послуги, проводить постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до їх фаху та кваліфікації.

Демобілізовані військовослужбовці, які звернулися до державної служби зайнятості, мають можливість отримати інформацію про вільні робочі місця в районі, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, відвідати групові консультації – семінари з техніки пошуку роботи, тренінги, міні-ярмарки та ярмарки вакансій, пройти професійну підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації. При обслуговуванні даної категорії громадян, фахівцями центру зайнятості застосовується індивідуальний підхід до кожного.

Так, за сприяння Обухівського міськрайонного центру зайнятості січні-липні 2018 року працевлаштовано 11 учасників АТО. Найбільше працевлаштовано у сфері переробної промисловості, транспорту та складського господарства, а також державного управління та оборони.

Бажаючим започаткувати власну справу служба зайнятості пропонує пройти безкоштовно навчання за напрямком «Організація підприємницької діяльності», де кваліфіковані фахівці допоможуть обрати напрямок майбутньої діяльності, скласти бізнес-план та отримати допомогу по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.

Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки демобілізованих військовослужбовців роботодавцями за сприянням центру зайнятості організовуються роботи, що носять тимчасовий характер. До таких робіт з початку року було залучено 2 особи з числа учасників АТО.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці демобілізовані військовослужбовці мають змогу пройти підготовку, перепідготовку чи підвищити свою кваліфікацію безкоштовно за направленням центру зайнятості.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Обухівського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (04572) 50156