В Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017-2020 роки

374

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору і слуху 1 та 2 групи, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність. Також цією програмою здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації.

Для отримання щорічної разової адресної грошової допомоги, члени сім’ї, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, одинокі особи з інвалідністю, особи з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 групи або їх законні представники, подають до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації такі документи:

– заяву;

– копію довідки медико – соціальної експкртної комісії про встановлення інвалідності;

– копію паспорту;

– копію пенсійного посвідченя або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги;

– копію ідентифікаційного номеру;

– реквізити банківського рахунку для переказу коштів;

– довідка про доходи;

– довідку про склад сім’ї.

Для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП в центрах реабілітації Київської області одному з батьків дитини з ДЦП необхідно подати до управління соціального захисту населення наступні документи:

– заяву;

– копію паспорту заявника;

– копію ідентифікаційного коду заявника;

– копію свідоцтва про народження дитини;

– копію медичного висновку дитини з інвалідністю;

– копія посвідчення дитини з інвалідністю;

– копія індивідуальної програми реабілітації із рекомендаціями про необхідність отримання реабілітаційних послуг;

– довідка про склад сім’ї.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м.Обухів, вул. Каштанова 13, корп. 1, каб.2, тел. 6-42-30.