Відзначення 50-річчя від дня заснування Дитячої школи мистецтв м.Обухів

562

Ось і відлунало чудове ювілейне свято «Мистецтво єднає покоління», яке відбулося 27 травня 2018 року. Глядацька зала Обухівського районного центру культури і дозвілля зібрала велику кількість глядачів, запрошених гостей, батьків, які прийшли привітати вихованців й викладачів школи зі святом з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування Дитячої школи мистецтв м. Обухів.

Святкова програма була представлена яскравими музичними номерами у виконанні учнів, учнівських колективів, викладачів та випускників школи.

Відділ образотворчого мистецтва Дитячої школи мистецтв порадував усіх прекрасною виставкою творчих робіт талановитих вихованців школи, яку можна було переглянути, завітавши до білої зали РЦКД.

Обухівський міський голова Левченко Олександр привітав усіх зі святом, розповів про заснування школи, її шляхи становлення й розквіту, запросив до слова директорів, які очолювали мистецький заклад протягом багатьох років. Міський голова вручив грамоти, а також подяки від Київської обласної державної адміністрації викладачам за сумлінну творчу працю й високий професіоналізм.

До слова було запрошено начальника відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради Богданович Т.І., яка щиросердно привітала всіх із ювілеєм та нагородила викладачів Дитячої школи мистецтв грамотами за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання, пропаганду мистецтва та з нагоди 50-річного ювілею. Завершальним етапом свята стало вручення свідоцтв випускникам школи.

За час існування цього прекрасного закладу було розкрито неймовірну кількість талантів та створено тисячу шедеврів, через цей храм мистецтва пройшла величезна кількість юних митців — і все це завдяки наполегливій та спільній праці дітей, викладачів і батьків.

На сьогоднішній день у Дитячій школі мистецтв навчається 268 учнів й працює 40 викладачів, а на початку створення мистцецького закладу працювало лише 8 викладачів. Як розвивається життя, так і розвивалась школа, стаючи все вище на щабель професійного зростання.

Свято музики та художнього мистецтва пройшло на одному диханні, на високій урочистій ноті. Хочеться всім, хто буде й надалі розкривати мистецьку ниву, побажати творчої наснаги, сил, щоб плекати мистецтво й возвеличувати його своєю творчістю, працею та великим талантом.