Офіційна інформація

Місто очима сьогодення

Сучасний Обухів – місто обласного значення із стабільним соціальним та економічним розвитком, з достатньою промисловістю, будівельною і транспортною базою, житлово-комунальним господарством, фінансово-кредитними установами, розвинутою мережею підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. У місті створені та функціонують сучасні засоби зв’язку, місцеве кабельне телебачення. Розвиток малого та середнього бізнесу впливає на зростання надходжень до міського бюджету.

Місто розташоване у центральній частині України – 45 км на південь від міста Києва і належить до групи інвестиційно-привабливих міст України.

До складу Обухівської міської ради входять населені пункти: село Таценки, село Ленди та Нещерівський сільський старостинський округ. Чисельність населення складає 34443 особи. Загальна площа становить 3 534,06 га.

Інвестиційний клімат приваблює низкою факторів, а саме:
– близькістю до м. Києва, з яким історично склалися і розвиваються тісні виробничі та науково-технічні зв’язки;
– розвинутою інженерно-транспортною інфраструктурою;
– розвинутим промисловим комплексом, здатним виготовляти конкурентоспроможну продукцію;
– розгалуженою мережею фінансово-кредитних установ.

Місто має достатній людський потенціал.

Економіка міста об’єднує галузі промисловості, пріоритетними з яких є: харчова та переробна, целюлозно-паперова, хімічна, виробництво будівельних матеріалів та інші.
Динамічно розвивається малий та середній бізнес міста. На 01.01.2020 рік у місті зареєстровано 4392 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі юридичних осіб – 1858, фізичних 2534, які сьогодні виробляють товарів, робіт і послуг на суму більше 1942,9 млн. гривень.

Зусилля міської влади спрямовані на реалізацію заходів Стратегії сталого розвитку Обухівської територіальної громади до 2030 року з метою розв’язання соціальних проблем та загального підвищення добробуту мешканців Обухова та сіл міської ради.


Загальні відомості про місто Обухів

Заснування 1362 рік (перша згадка)
Площа 3,53 тис.га
Географічні дані Місто розташоване у центральній частині України – на південь від міста Києва. По території міста протікають 2 річки, довжиною більше 13км. (найбільша р. Кобрина – 9км.)
Відстані до міста Києва 45 км.
Кордони на півдні – села: Красне, Долина, Григорівка;
на заході – села: Руди, Мала Вільшанка, Копачів, Перше Травня
на півночі – селище Козин;
на сході: м. Українка, село Дерев’яна.
 Статус Місто обласного значення
 Населені пункти м. Обухів, села: Ленди, Таценки, Нещерів та Дерев’яна
 Населення 34443 особи
 Поштовий індекс 08700
 День міста третя неділя вересня
 Офіційний сайт www.obcity.gov.ua
  З 10.07.2010 р. – місто обласного значення