Стратегія розвитку


Шановні мешканці Обухівської міської територіальної громади!

У зв’язку з створенням Обухівської міської територіальної громади є потреба в оновленні діючої Стратегії сталого розвитку Обухівської міської територіальної громади до 2030 року. Для врахування думок мешканців всієї громади щодо головних існуючих проблем в громаді, а також перспектив розвитку на майбутнє просимо Вас взяти участь в опитуванні. (Анкетування є анонімним, а його результати будуть використані виключно у зведеному вигляді)

https://forms.gle/pfVjwB5a1isz7ppJ7


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії сталого розвитку Обухівської громади до 2030 року

Обухівська міська рада розробляє Стратегічний план економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників жителів Обухівської громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2030 року і визначено джерела їх фінансування.

Читати детальніше


До 15 травня 2018 року триватиме збір проектних ідей до плану реалізації Стратегії розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року

Шановна Обухівська громадо!

Наприкінці вересня 2015 року Організацією Об’єднаних Націй затверджено нову Глобальну Стратегію Сталого Розвитку до 2030 року та схвалено 17 Цілей Сталого Розвитку (далі – ЦСР) й 169 завдань, які мають бути реалізовані всіма державами світу. Зазначені документи були підтримані 193 країнами-членами ООН, включаючи Україну.

Читати детальніше


Шановні мешканці міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди.

Обухівська міська рада приступила до розроблення Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року. А тому, ми звертаємося до вас з проханням залучитися до визначення основних проблем, які на Вашу думку існують в Обухівській громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє. Також, просимо заповнити анкету щодо розробки Стратегічного плану розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 1) та надати проекти – ідеї розвитку міста та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 2).

Читати детальніше


Триває реалізація Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова до 2020 року

22 серпня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова на період до 2020 року.

Читати детальніше