Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

«Погашення податкового боргу – дієвий резерв наповнення бюджетів» – такою була тема чергової зустрічі з платниками податків на Обухівщині

Начальниця Обухівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олена Фокіна провела сьогодні зустріч з суб’єктами господарювання Обухівщини, під час якої обговорили нагальні питання погашення податкового боргу платниками податків: можливі джерела погашення, умови визнання податкового боргу безнадійним та можливості його списання, в тому числі, у період дії воєнного стану.

Розпочинаючи зустріч, Олена Фокіна звернула увагу платників, що в складних умовах сьогодення, питання наповнення бюджетів усіх рівнів є спільним важливим завданням і обов’язком податкових органів та платників податків. Нагадала, що коштами сплаченої заборгованості також підтримується обороноздатність країни.

Під час зустрічі напрацювали рекомендації суб’єктам господарювання в частині джерел погашення податкового боргу.

Начальниця відділу відповіла на питання платників та рекомендувала підписатися на офіційні сторінки ДПС у мережі Фейсбук та Телеграм, а також слідкувати за новаціями на сайті Головного управління ДПС у Київській області https://kyivobl.tax.gov.ua/.

Обухівський відділ по роботі з податковим боргом
управління по роботі з податковим боргом
ГУ ДПС у Київській області

Коментарі