Шановні підприємці та мешканці громади, нагадуємо, що відповідно до протоколу № 27 від 27.06.2020 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Обухівської міської ради, з 27.06.2020 на території Обухівської громади встановлено обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності – до 22-00 години.
Закликаємо всіх бути обачними і відповідальними, додержуватись карантинних обмежень та правил особистої гігієни.
Бережіть себе та будьте здорові!
Управління економіки
виконавчого комітету Обухівської міської ради
Коментарі