Тренери та чемпіони

Тренерський склад:

Таеквон-до ІТФ
тренер: Ватрич Максим Михайлович.

Вільна боротьба
тренери: Гуральський Анатолій Анатолійович, Скалецький Олексій Васильович, Андреєв Ігор Сергійович.

Веслування на байдарці та каноє
тренери: Семикіна Тетяна Георгіївна, Лисяний Юрій Анатолійович.

Бокс
тренер: Касумов Гейбат Саді-огли.

Кікбоксинг
тренери: Потебенько Віталій Мусійович.

Плавання
тренери: Карась Лілія Олександрівна, Іванова Елла Василівна.

Шахи
тренер: Рискаль Ігор Олегович.

Зендокай карате
тренери: Єлдінов Андрій Вікторович, Верещак Максим Ігорович.

Кіокушинкай Карате До
тренер: Васьківський Віталій Віталійович

Змішані єдиноборства ММА
тренер: Скіданов Олексій Геннадійович

Футбол
тренери: Мовчан Павло, Бардаков Дмитро, Сатко Валентин, Мозговий Віктор, Токаренко Максим.

Баскетбол
тренери: Титаренко Ілля, Юрінов Олексій, Кравець Максим.

Волейбол
тренери: Волошинівська Анна, Кияниця Тамара, Лазоренко Микола, Брусєнцова Ілона.

Великий теніс
тренери: Брусєнцов Артур, Бегишева Лілія.

Інваспорт
тренерський склад: Орда Катерина, Пісков Юрій.

Пауерліфтинг
тренер: Мишко Богдан, Бойко Альбіна, Савченко Валентин.

Чемпіони:
Алієв Ельвін – Чемпіон України та Європи з боксу.
Кубарський Ігор – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Коваленко Максим – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Качан Лев – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Крачун Альбіна – Чемпіон України, Європи з кікбоксингу.
Афанасьєв Владислав – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Мілевський Денис – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Цюкало Данило – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Яценко Андрій – Чемпіон Європи, призер Світу з вільної боротьби.
Борута Олексій – Чемпіон Європи, призер Світу з вільної боротьби.
Клуб Кайрос та Скорпіон Зендокай каратє
Спасиба Владислав – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Трегуб Назар – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Рудик Анастасія – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України, Європи.
Клюквін Максим – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Петрищенко Макар – Чемпіон Південної України.
Плотніцький Артем – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Шевченко Денис – Чемпіон Європи.
Крамар Мар’яна – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Крамар Марк – Чемпіон Європи 2019 р.
Білявський Олександр – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Пирогова Олександра – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Качай Олександр – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Софія Олексій – чемпіонка України з професійного карате, срібна призерка міжнародних змагань з бразильського джиу-джитсу, призерка обласних змагань з ММА.
Олег Черняєв – срібний призер чемпіонату України з бойового самбо, чемпіон України з професійного карате, чемпіон Київської області з кікбоксингу.
Данило Муратов – срібний призер чемпіонату України з бойового самбо, чемпіон Київської області з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату України з професійного карате.
Глєб Степаненко – чемпіон України з професійного карате, призер міжнародних змагань з бразильського джиу-джитсу, чемпіон Київської області з кікбоксингу, призер обласних змагань з ММА.
Юрій Шпак – срібний призер Кубку Заходу з ММА, чемпіон Одеської області з ММА, призер чемпіонату України з професійного карате.
Семикін Іван – чемпіон Світу з Веслування на байдарці.
Кузьмін Данило – чемпіон Світу з Веслування на байдарці.
Бугайов Дмитро – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Юркевич Анастасія – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Платаш Даніїл – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Капітоненко Дмитро (клуб «F1») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед юнаків і чоловіків, тренується самостійно.
Єльський Максим (клуб «F1») – чемпіон Європи і Світу з жиму лежачи за версією федерації UPC.
Гавриленко Ольга (клуб «Феромон») – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок.
Руцька Дарія (клуб «Феромон») – чемпіонка і рекордсменка України з пауерліфтингу серед дівчат.
Кірейчук Назарій (клуб «Аякс») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед юнаків.
Бєлих Дмитро (клуб «Аякс») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед чоловіків і ветеранів, тренери Альбіна Бойко та Мишко Аркадій.
Степанова Уляна – Чемпіонка України, срібна призерка Європи з теквондо.
Овдієнко Станіслав – срібний призер в спарингу та чемпіонат України у формальних вправах з теквондо.
Шейко Аліна – Бронзова призерка України, Європи з теквондо.
Блізніченка Нікіта – Бронзовий призер Європи з теквондо.
Салій Владислав – Бронзовий призер України, Європи з теквондо.
Гетьман Артем – Срібний призер України, чемпіон Європи з теквондо.
Савельєв Павло – призер України, чемпіон Європи з теквондо.
Ременюк Микола – бронзовий призер Європи з теквондо.
Гайдукевич Софія – Чемпіонка України з спарингу, срібна призерка формальні вправиз теквондо.
Ременюк Олександр – Призер Європи з теквондо.
Бунтовська Анастасія – майстер спорту, чемпіон України.
Дробнов Едуард – чемпіон та срібний призер з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Срібний призер з стрибків у довжину.
Олексієнко Катерина – чемпіонка з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Стрибки у довжину.
Цицеєва Каріна – чемпіонка з плавання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе».
Діденко Максим – бронзовий призер Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання.