Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

У закладах освіти Обухівської міської територіальної громади розпочалися планові тренування з цивільного захисту

Основною метою навчань є підвищення рівня обізнаності учнів і педагогів щодо правил пожежної безпеки, а також відпрацювання чітких алгоритмів дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

До тренувань долучилися учні усіх класів двох Академічних ліцеїв громади. У межах навчань було відпрацьовано евакуацію з основних та запасних виходів, що дозволяє сформувати практичні навички швидкого та безпечного залишення приміщення у разі загрози.

Особлива увага приділялася організованості дій та дотриманню встановлених інструкцій.

Класні керівники провели перевірку присутності учнів після евакуації, переконавшись, що всі діти залишили приміщення та перебувають у безпеці. Під час тренувань учні знаходилися у визначеному безпечному місці до їх завершення, після чого організовано повернулися до навчальних кабінетів для продовження освітнього процесу.

Проведення таких навчань є надзвичайно важливим, адже саме практичні навички допомагають уникнути паніки, зберегти життя та здоров’я у критичних ситуаціях. Регулярні тренування формують відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, що є особливо актуальним у сучасних умовах.

Безпека дітей — наш спільний пріоритет. Саме тому системна підготовка та відпрацювання дій у надзвичайних ситуаціях залишаються невід’ємною складовою освітнього процесу громади.