Громадяни можуть долучитися до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації на території Обухівської міської територіальної громади.
Рішенням виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області від 27.06.2023р. № 194 «Про оголошення утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023 р. № 381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» (зі змінами) виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області запрошує до складу вищезазначеної комісії представників громадськості.
Висунення кандидатур до складу комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня прийняття вищевказаного рішення.
Вимоги до кандидатів від громадськості:
Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними.
Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до Обухівської міської ради на офіційну електронну адресу е-mail: vykonkom@obcity.gov.ua, або в письмовому вигляді до Виконавчого комітету Обухівської міської ради (вул. Київська, 10 м. Обухів)
Висунення кандидатур до складу комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення уповноваженим органом про утворення комісії, яке розміщується на офіційному веб-сайті уповноваженого органу (за наявності) або оприлюднюється в інший спосіб.
Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними, а в селах та селищах – також фізичними особами.
Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до уповноваженого органу у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:
для міжнародної чи громадської організації:
– найменування;
– напрями діяльності;
– код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);
– місцезнаходження;
– контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);
для фізичної особи:
– реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);
– фактична адреса реєстрації/проживання;
– контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).
Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.
У разі коли кількість заяв перевищує граничну чисельність представників від громадськості, висунуті кандидатури включаються до складу комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу комісії.
Коментарі