Відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради інформує:
14 листопада 2019 року у приміщенні Обухівського РЦКіД відбудеться ІV відкритий міський фестиваль народного мистецтва “Обухівський «шитий» рушник” у рамках відзначення 107-ої річниці від дня народження поета-земляка А.Малишка.
Запрошуємо всіх бажаючих майстрів, вишивальниць взяти участь у заході.
Вироби приносити до відділу культури, національностей та релігій виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м.Обухів, вул.Малишка,6 каб.26,28 до 10 листопада 2019 року. (Вироби повертаються).
Телефон для довідок:(04572)5-19-78
Положення про відкритий міський фестиваль «Обухівський «шитий» рушник» (Завантажити)
Коментарі