Обухівська міська рада

Меню
CLOSE

БОКСЕР ЕЛЬВІН АЛІЄВ ГІДНО ПРЕДСТАВИВ УКРАЇНУ І МІСТО ОБУХІВ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

18-24 березня 2019 року в м. Вільнюс відбувся XIV Міжнародний турнір класу «А» з боксу пам’яті олімпійського чемпіона Дана Позняка.

Боксер з міста Обухів Алієв Ельвін в складі Національної збірної команди України посів почесне II місце і виграв 3 бої в спортсменів з Вірменії, Угорщини та Білорусі, а в фінальній сутичці поступився І місцем спортсмену з Британії.

Наразі триває серйозна підготовка до Всеукраїнського турніру з боксу пам’яті льотчика–космонавта П. Р. Поповича, який відбудеться 8-11 квітня в м. Біла Церква. Спортсмена готує тренер Касумов Гейбат.

Отож, щиро бажаємо нашому боксеру Ельвіну Алієву успіхів та високої перемоги у змаганнях!