Настав період передачі показів лічильника. Для цього в ДТЕК Київські регіональні електромережі працює зручний сервіс – чат-бот у Viber та Telegram. Його головна перевага – цілодобове обслуговування без необхідності відвідувати офіс компанії. ДТЕК звертає увагу клієнтів на особливості, які слід враховувати при передачі показів двозонних лічильників – вказувати окремо дані в зоні «день» та «ніч».
ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує всім побутовим клієнтам користуватися чат-ботом у Viber та Telegram для передачі показів лічильника за лічені хвилини. Для того щоб нарахування були фактичними, а не розрахунковими, передавати покази слід в останні 2 дні поточного місяця та в перші 3-и дні наступного.
У випадку, якщо у клієнта встановлений двозонний лічильник, чат-бот йому запропонує почергово передати покази в зоні «день» та «ніч». В залежності від типу приладу обліку вони можуть бути позначені на табло різними індексами. «День» – 1.8.2., 15.8.2, А2 або Т2. «Ніч» – 1.8.1., 1.8.3., 15.8.1., Т1 або Т3, А1.
«ДТЕК, незважаючи на війну, продовжує розвивати сучасні онлайн-послуги та створив зручний чат-бот у Viber та Telegram для швидкої передачі показів електроенергії. Сьогодні його користувачами в області є майже 471 тис. клієнтів. Окрім показів лічильників з його допомогою також можна дізнатись про можливі відключення», – розповідають у компанії.
Для того, щоб почати користуватися чат-ботом необхідно:
1. В пошуку ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі» або перейти за прямим посиланням Viber або Telegram;
2. Слідуючи за підказками в меню передати покази лічильника.
Покрокову відеоінструкцію, як користуватись чат-ботом, дивіться за посиланням.
Важливо. ДТЕК рекомендуємо мешканцям Київщини щомісяця повідомляти покази лічильника, скориставшись дистанційними сервісами. Навіть, якщо клієнт вимушений був тимчасово залишити своє житло, та, відповідно, не використовує електроенергію — обов’язково потрібно дублювати попередній показ.
Вчасно передана інформація про спожиту електроенергію дозволяє сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику — рахунки за спожиту електроенергію.
Коментарі