Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Житлові субсидії

ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ

Заява
Декларація про доходи

Зразок заповнення заяви
Зразок заповнення декларації


Внесено зміни до порядку надання житлових субсидій

15 листопада поточного року Урядом прийнята постанова № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (чинна з 18.11.2021), якою розширено коло осіб, які зможуть реалізувати своє право на житлову субсидію.

Віднині за субсидією можуть звертатися: Читати детальніше


Перевірка стану призначення/не призначення субсидії

https://subsidii.ioc.gov.ua/

Якщо стан субсидії “діюча” – субсидію призначено; якщо у розмірі субсидії “0” – автоматично піде призначення на опалювальний період; якщо стан субсидії “не діюча” – потрібно поновити документи для призначення субсидії.


З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Продовжуємо надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян.

− Якщо у мене у власності є квартира, а тітка залишила у спадщину 1/4 частину будинку в місті (не в селі), то чи зможу я оформити субсидію?
– Отримання частки нерухомого майна Вами у спадщину не вплине на рішення структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо призначення (відмову у призначенні) житлової субсидії Вашому домогосподарству. Адже при призначенні субсидій не враховуються житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (або розташовані у сільській місцевості) і отримані як спадщина. Читати детальніше


Виплату житлової субсидії з 01.05.2021 року продовжено в автоматичному режимі

19 травня поточного року Урядом прийнято постанову за № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою передбачено перепризначення житлових субсидій на наступний період в автоматичному режимі домогосподарствам, що отримували субсидію в опалювальному сезоні 2020 – 2021 років, окрім домогосподарств, яким житлова субсидія: Читати детальніше


Змінено порядок надання житлових субсидій з 01.05.2021 року

Урядом прийнято постанову за № 420 від 14.04.2021 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», згідно якої:
• з 01.05.2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначення житлової субсидії;
• житлова субсидія для осіб, які звернулися за її призначенням у травні – вересні 2021 року, призначається починаючи з травня 2021 року;
• змінено порядок призначення житлових субсидій.

Відповідно до новоприйнятих змін: Читати детальніше


ВАЖЛИВО! Нарахування житлової субсидії в умовах карантину

01 квітня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій», якою врегульовані питання стосовно порядку призначення, продовження та припинення виплати житлової субсидії в умовах карантину, а саме: Читати детальніше


Субсидія без порушень


Згідно наказом Міністерства соціальної політики від 23.10.2019 № 1528 « Внесенні зміни до форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі»


Зміни до порядку надання субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 виключено пункт 3 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», яким було встановлено, що з 1 травня 2019 р. призначення житлової субсидії домогосподарствам, які таку субсидію одержували протягом опалювального сезону 2018/19 року на підставі їх звернень до 31 грудня 2018 р., здійснюється лише після подання нових заяви (в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника) і декларації.

Читати детальніше


ЗМІНИ ПО СУБСИДІЇ СІЧЕНЬ 2019 РОКУ


Методичні рекомендації до постанови КМУ від 17.10.2018 №841 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”


Щодо призначення особам без доходів?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Читати детальніше


Опалювальний період 2018-2019 рр.: оформлення субсидії

«У зв’язку з наближенням опалювального періоду 2018-2019 років, та з метою зменшення напруги під час масового звернення громадян за наданням субсидії управління соціального захисту населення нагадує мешканцям міста про право та порядок подання документів на її призначення.

Читати детальніше


ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР СУБСИДІЇ ТЕПЕР МОЖНА ОН-ЛАЙН

Щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

За адресою SUBSIDII.IOC.GOV.UA українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

Читати детальніше


Врахування доходів громадян при призначенні житлової субсидії

Відповідно до п. 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, для розрахунку житлової субсидії враховуються доходи членів домогосподарства, членів сім’ї особи із складу домогосподарства, зазначених у пункті 9 цього Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи.

Детальніше


Як отримати субсидію + калькулятор+приблизний розмір оплати

Хто має право на призначення субсидії?

 Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу.

Детальніше

Інструкції про порядок заповнення бланку: Заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Управління соціального захисту населення надає інформації щодо надання субсидії