Перейменування вулиць

Роз’яснення щодо перейменування вулиць

Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.

Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців”, який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації.

Заміну аншлагів з найменуваннями вулиць забезпечує міська рада.

РІШЕННЯ № 71-06-VІІ від 28.01.2016 року Про перейменування вулиць, провулків та мікрорайону на території міста Обухова та сіл міської ради


Перелік вулиць, провулків та мікрорайон на території міста Обухова та сіл міської ради, що перейменовуються


п/п
 Колишнє найменування Нове найменування
   ВУЛИЦІ
 1 Калініна Калинова
 2 Петровського Волошкова
 3 Крупської Квітнева
 4 Боженка (село Ленди) Сонячна
 5 Будьонного Трипільська
 6 Терешкової Зоряна
 7 Ватутіна Козацька
 8 Профінтерна Соборна
 9 Тельмана Васильківська
10 Колгоспна Вербова
11 Радгоспна Дружби
12 Жовтнева Чумацький Шлях
13 Матросова Стрілецька
14 Паризької Комуни Козацький Шлях
15 Раскової Солов’їна
ПРОВУЛКИ
1 Петровського Затишний
2 Піонерський Привітний
МІКРОРАЙОН
1 Петровський Яблуневий