КЗ ОМР “Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»”

Адреса: 08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Київська, буд.142 А
Телефон: 04572-643-27
Електронна адреса: koomsk@ukr.net

Статут КЗ ОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»

Керівництво КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»
Директор Центру Шевченко Дмитро Анатолійович здійснює керівництво його діяльністю відповідно до завдань, покладених на центр, несе відповідальність за реалізацію завдань та функцій. Забезпечує та контролює здійснення фізкультурно-оздоровчої діяльності та надання центром якісних фізкультурно-спортивних послуг.

Для чого створений КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»
Відповідальна місія роботи Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – формування у свідомості кожного жителя міста потреби в руховій активності, як необхідної складової здорового способу життя та запоруки успішного розвитку в процесі життєдіяльності.

Головні завдання роботи КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»
– участь в реалізації державної політики та програм на місцевому рівні з питань розвитку фізичної культури та спорту;
– організація та проведення на місцевому рівні фізкультурно-оздоровчої діяльності, надання фізкультурно-спортивних послуг в частині фізкультурно-оздоровчої діяльності за місцем проживання та відпочинку населення як в масовій, так і в індивідуальній її формі;
– проведення на місцевому рівні просвітницької роботи з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту з метою формування у населення потреб рухової активності;
– організація та проведення місцевих конкурсів, показових виступів, змагань, фестивалів, спортивних свят та інших фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів;
– утримання та забезпечення належного функціонування фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд за місцем проживання та відпочинку населення, які перебувають на балансі центру, створення умов для занять фізичною культурою та спортом;

Діяльність КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»
Комунальний заклад Обухівської міської ради «Центр фізичного здоров’я» «Спорт для всіх» організує і проводить ряд масових заходів, серед яких:
– спортивно-масові заходи та фізкультурно-спортивні змагання за місцем проживання, а саме у місцях масового відпочинку населення, на міських святах.
– Приймає участь у розробці та реалізації профільних програм розвитку фізичної культури і спорту.
– Проводить діяльність у тісній співпраці із органами управління з питань фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді, освіти та науки. Організує спільну роботу із усіма спортивними товариствами, підприємствами, установами та організаціями, що небайдужі до розвитку фізичної культури та спорту.

До Центру належать такі спортивні споруди як:
1. Міський спортивний комплекс ім. Володимира Мельника:
– футбольне поле;
– бігова доріжка;
– два тенісних корта;
– спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні футболу для дітей до 14 років;
– розмітка для проведення стрибків в довжину;
2. Стадіон «Колос»
3. Стадіон м-н Яблуневий
4. Ігровий майданчик

КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх» має інструкторів з фізичної культури та спорту, а саме:
-інструктор з футболу;
-інструктор з плавання;
-інструктор з загальної фізичної підготовки, та інш.

Основні спортивні заходи КЗОМР «Центр ФЗН «Спорт для всіх»:
– Відкриті першості міста з: волейболу, стрітболу, тхеквондо, плавання, боксу, пляжного волейболу, вільної боротьби, карате, міні-футболу, кікбоксингу, пауерліфтингу.
– Турніри з: волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, стрітболу, пляжного футболу, міні-футболу серед ветеранів.
– Чемпіонати міста з: футболу, Відкритий чемпіонат з кікбоксингу, Міський етап спартакіади допризовної молоді.
– Кубки та Чемпіонати області з футболу та інші обласні спортивні змагання та заходи.