Члени виконавчого комітету Обухівської міської ради

Склад виконавчого комітету Обухівської міської ради восьмого скликання

№ п/п ПІБ Посада
1 Левченко Олександр Миколайович Обухівський міський голова
2 Клочко Сергій Миколайович секретар Обухівської міської ради
3 Перший заступник Обухівського міського голови
4 Савенко Максим Миколайович заступник Обухівського міського голови
5 Цельора Володимир Васильович заступник Обухівського міського голови
6 Вяхірєв Максим Олегович заступник Обухівського міського голови
7 Шевченко Антоніна Василівна заступник Обухівського міського голови
8 Рогоза Віктор Іванович керуючий справами виконавчого комітету Обухівської міської ради
9 Медвідчук Ніна Іванівна начальник фінансового управління виконавчого комітету Обухівської міської ради
10 Задніпряна Тетяна Миколаївна Германівський сільський староста
11 Шевченко Вадим Іррізович Григорівський сільський староста
12 Бойко Олександр Михайлович Дерев’янський сільський староста.
13 Литвин Олена Петрівна Деремезнянський сільський староста
14 Кріпка Наталія Миколаївна Долинянський сільський староста
15 Майка Петро Андрійович Копачівський сільський староста
16 Богатиренко Сергій Михайлович Красненський Перший сільський староста
17 Кур’ян Григорій Іванович Краснослобідський сільський староста
18 Літовченко Людмила Василівна Маловільшанський сільський староста
19 Гуменюк Анатолій Євгенійович Нещерівський сільський староста
20 Черевко Надія Миколаївна Перегонівський сільський староста
21 Семенюк Тамара Григорівна Першотравенський сільський староста
22 Сторожик Геннадій Анатолійович Семенівський сільський староста
23 Манелюк Ігор Миколайович адвокат, самозайнята особа
24 Давітідзе Паата Гурамович фізична особа підприємець
25 Сухіх Діана Арменівна головний спеціаліст з юридичних питань, кадрової роботи Обухівської районної ради
26 Геращенко Володимир Миколайович директор приватного підприємства фірми «ВІРА- ЄВРОЗАТИШОК»
27 Боднарчук Олександр Борисович директор приватного підприємства «ВІТА»
28 Рак Оксана Іванівна перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років
29 Пацурина Григорій Петрович директор ТОВ «Обухівське»
30 Полатьян Армен Олегович генеральний директор приватного підприємства «Обухівміськвторресурси»
31 Кравченко Микола Якович приватний підприємець
32 Дуля Олексій Олександрович голова профспілкового комітету ПрАТ «Київський картонно – паперовий комбінат»
33 Воробець Любов Іванівна генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Міський житловий центр»
34 Паєнко Сергій Васильович фізична особа – підприємець, адвокат
35 Мишко Богдан Аркадійович менеджер зі збуту групи компаній «Торговий дім»
36 Марчук Костянтин Сергійович приватний підприємець