Розробка ДПТ земельної ділянки

ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ВИРОБНИЧОЇ ЗОНИ
ТОВ «СОБІ» В М. ОБУХІВ КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №271/3-14-VІІ від 29.09.2016 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці розроблено детальний план території на земельну ділянку запроектовану для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості за адресою: вул. Промислова, 9, м. Обухів, Київська обл.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.
Розробником містобудівної документації є Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «Укрндпіцивільбуд».
Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території не земельну ділянку запроектовану для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості за адресою: вул. Промислова, 9, м. Обухів, Київська обл. можна з 4 серпня по 6 вересня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Жителям міста», підрозділ «Розробка ДТП земельної ділянки».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 4 серпня по 6 вересня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території на земельну ділянку запроектовану для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівельної та іншої промисловості за адресою: вул. Промислова, 9, м. Обухів, Київська обл.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 6 вересня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 6 вересня 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗАПРОЕКТОВАНУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ ГРОМАДСЬКИХ ТА РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №704/1-31-VІІ від 25.01.2018 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці, належного оформлення права власності на земельну ділянку розроблено детальний план території на земельну ділянку запроектовану для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул. Київська, м. Обухів, Київська обл.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території не земельну ділянку запроектовану для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул. Київська, м. Обухів, Київська обл. можна з 29 квітня по 25 травня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Жителям міста», підрозділ «Розробка ДТП земельної ділянки».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 29 квітня по 25 травня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території на земельну ділянку запроектовану для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою: вул. Київська, м. Обухів, Київська обл.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 25 травня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 25 травня 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВИРОБНИЧОЇ ЗОНИ ТОВ «ІНСТИТУТ БІОХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» НА ПЛОЩІ 3,5 ГА В М. ОБУХІВ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛ.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №327/1-16-VІІ від 29.11.2016 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств та для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, Київська область.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території у м. Обухові, Київської області можна з 18 листопада по 20 грудня 2017 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 31 березня по 3 травня 2017 р. буде повторно проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території у м. Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 3 травня 2018 р. включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради травня 2018 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД БУДІВЕЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМСТВ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, ВУЛ. МАЛИШКА, 54/1, КИЇВСЬКА ОБЛ.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №417/10-19-VІІ від 28.02.2017 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розміщення об’єктів виробничого призначення розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Малишка, 54/1, Київська область.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вул. Малишка, 54/1, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є ТОВ «Чисте місто ЛТД».

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Малишка, 54/1 у м. Обухові, Київської області можна з 17 лютого по 19 березня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 17 лютого по 19 березня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території вул. Малишка, 54/1 у м. Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 19 березня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 19 березня 2018 року о 16:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗАПРОЕКТОВАНУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ ТОРГІВЛІ ЗА АДРЕСОЮ: МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №637/3-28-VІІ від 30.11.2017 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції, параметрів забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці, належного оформлення права власності на земельну ділянку розроблено детальний план території на земельну ділянку запроектовану для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: м. Обухів, Київська обл., ( в районі вулиці Миру, 14-А).

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території не земельну ділянку запроектовану для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: м. Обухів, Київська обл. можна з 17 лютого по 19 березня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 17 лютого по 19 березня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території у м. Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 19 березня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 19 березня 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛИЦЯ СОЛОВ’ЇНА, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №637/1-28-VІІ від 30.11.2017 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів житлової забудови, ландшафтної організації території на земельній ділянці та розрахунку можливості використання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, вул. Солов’їна, Київська область.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові по вул. Солов’їній, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території по вул. Солов’їній у м. Обухові, Київської області можна з 24 лютого по 27 березня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської з 24 лютого по 27 березня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вул. Солов’їна, у м. Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 27 березня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 27 березня 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, 5, МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №609/5-27-VІІ від 12.10.2017 та з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон та встановлення функціонального призначення, вимог до забудови промислової території міста Обухова, належного оформлення права власності на земельну ділянку за адресою: вул. Промислова,5, м. Обухів, Київська обл. розроблено план зонування території на земельну ділянку за адресою: вул. Промислова,5, м. Обухів, Київська обл.

Замовником розроблення плану зонування території на земельну ділянку за адресою: вул. Промислова,5, м. Обухів, Київська обл. є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є ТОВ «А2-проект».

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією плану зонування території на земельну ділянку за адресою: вул. Промислова,5, м. Обухів, Київська обл. можна з 3 лютого по 6 березня 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 3 лютого по 6 березня 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого плану зонування території на земельну ділянку за адресою: вул. Промислова,5, м. Обухів, Київська обл.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 6 березня 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 6 березня 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОСНОВНИХ, ПІДСОБНИХ І ДОПОМІЖНИХ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ, МАШИНОБУДІВНОЇ ТА ІНШОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ЗА АДРЕСОЮ: МІСТО ОБУХІВ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №327/2-28-VІІ від 30.11.2017 та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розташування підприємства з складування металопрокату на відкритих майданчиках та складські приміщення для зберігання металовиробів та будівельних матеріалів розроблено детальний план території на земельній ділянці за адресою: м. Обухів, Київська область.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території у м. Обухові, Київської області можна з 27 січня по 27 лютого 2018 року з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 27 січня по 27 лютого 2018 року буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території у м.Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 12:00 по 27 лютого 2018 року включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 27 лютого 2018 року о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.
Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО РОЗРОБКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ЗА АДРЕСОЮ: М. ОБУХІВ, ВУЛ. ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ, КИЇВСЬКА ОБЛ.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Обухівської міської ради №609/3-27-VІІ від 12.10.1017 р. та з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення просторової композиції, параметрів громадської забудови, ландшафтної організації території та розрахунку можливості використання земельної ділянки для розташування боксу для вантажних автомобілів з СТО на 2 поста та адмінбудівлі розроблено детальний план території на земельну ділянку за адресою: м. Обухів, вулиця Чумацький Шлях, Київська область.

Замовником розроблення детального плану території на земельну ділянку у м. Обухові на вулицю Чумацький Шлях, Київської області є Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області.

Розробником містобудівної документації є Фізична особа-підприємець Мірвода Наталія Володимирівна.

Матеріали (техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації) для ознайомлення знаходяться в кабінеті №8 в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: вул. Київська, 10 в м. Обухові, Київської обл. Вивчити та ознайомитись з документацією детального плану території вул. Чумацький Шлях у м. Обухові, Київської області можна з 30 грудня 2017 р. по 1 лютого 2018 р. з понеділка по п’ятницю з 9 до 12 години, а також на офіційному веб-сайті Обухівської міської ради: obukhiv.kiev.ua, розділ «Про місто», підрозділ «Жителям».

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 р. №555 виконавчим комітетом Обухівської міської ради з 30 грудня 2017 р. по 1 лютого 2018 р. буде проведено процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до розробленого детального плану території по вулиці Чумацький Шлях у м. Обухові, Київської області.

Зауваження та пропозиції приймаються з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 12:00 до 1 лютого 2018 р. включно.

Розгляд проектів містобудівної документації та громадські слухання відбудуться в приміщенні виконавчого комітету Обухівської міської ради 1 лютого 2018 р. о 15:00 за адресою: вул. Київська, 10, м. Обухів.

Відповідальна особа – Заступник міського голови Цельора В.В.

Детальний план


ПРОТОКОЛ № 36 ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ (СЛУХАНЬ) ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ВИРОБНИЧОЇ ЗОНИ ТОВ «ІНСТИТУТ БІОХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» НА ПЛОЩІ 3,5 ГА В М. ОБУХІВ, КИЇВСЬКОЇ ОБЛ