Біографічна довідка

Левченко Олександр Миколайович

Дата народження: 20 жовтня 1956 року.

Народився в с. Красне Перше Обухівського району Київської області, громадянин України.

Освіта вища: закінчив Київський політехнічний інститут, отримавши кваліфікацію інженера-електрика.

В 1974 році працював слюсарем Обухівського районного об’єднання «Сільгосптехніка». З листопада 1974 року по листопад 1976 року служив в лавах Радянської Армії. Після закінчення служби став студентом Київського політехнічного інституту здобувши вищу освіту за спеціальністю «Автоматика і телемеханіка», присвоєна кваліфікація «інженер-електрик».

3 вересня 1980 по липень 1984 року працював в Обухівському райкомі ЛКСМ на посаді завідуючого відділом комсомольських організацій.

З серпня 1984 року працював на Обухівському заводі вентиляційних виробів та конструкцій на посадах інженера, старший інженер, начальник цеху.

З січня 1987 року по квітень 1991 року працював головним інженером даного заводу.

В квітні призначений директором даного заводу.

З травня 1994 року зборами акціонерів обрався головою Правління ЗАТ «Обухівський вентиляційний завод». В зв’язку з перетворенням закритого акціонерного товариства в товариство з обмеженою відповідальністю, а в 2010 році був призначений генеральним директором ТОВ «Обухівський вентиляційний завод».

За вагомий внесок у розвиток економіки країни та за досягнення значних успіхів у виробництві в 2003 році нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. В 2009 році присвоєно звання «Почесний громадянин міста Обухова».

В жовтні 2010 року обраний депутатом Київської обласної ради. З 2004 року обраний головою правління Обухівської організації роботодавців.

2012 року обраний мером міста Обухів.

Національність – українець, одружений, має двох дочок.