Межі закріплених округів

П.І.Б. Межі округів, які закріплюються за депутатами
1. Акимов Олександр Артурович
067 478 08 08
вулиці: Київська – 109,
Каштанова – 7-А, 7-Б, 7-В, 9, Б. Хмельницького
2. Векла Валентина Василівна
097 962 32 03
вулиця: Миру – 14, 14-а

село: Красна Слобідка: вулиці: Стовпова, Матросова, Набережна

3. Грищенок Наталія Володимирівна
063 819 22 40
вулиці: Каштанова – 2-А, 2, 4 к. І, ІІ, Лермонтова: 1-28 (крім №2), Піщана, село: Таценки
4. Єльський Максим Петрович
098 305 46 01
м-н: Сосновий, 1, 2, 3, Обухівський ключ
5. Іваха Тетяна Анатоліївна
067 477 55 09
вулиця: Каштанова 22-42
6. Ільєнко Лариса Олександрівна
067 653 22 22
вулиця: Миру 17-а

села: Мала Вільшанка, Степок

7. Іщенко Вікторія Вікторівна
097 311 97 55
вулиці: Лугова, Мічуріна, Козацький Шлях (Паризької Комуни) з № 1 – по № 69 включно, з № 2 по № 64 включно, Волошкова (Петровського), Пушкіна, 9-го Травня, Осипенко, Козацький Шлях (Паризької Комуни): з № 66 по № 116 включно, з № 71 по № 129 включно, Пасічна, Шкільна, Яровівська, провулки: Пасічний, Полянський, Вільний, Мічуріна, Затишний (Петровського), Травневий
8. Кайнар Наталія Василівна
097 259 49 45
вулиці: Виноградна, Зелений Гай, Ковалевської, Кринична, Дружби (Радгоспна), Зоряна(Терешкової), Черняхівського, Петра Невгада, Київська №60, 62, провулок: Заводський
9. Карамаш Микола Миколайович
067 763 99 96
вулиці: Робоча з № 1 по № 53 включно, з № 2 по № 48 включно, 8-го Березня, І. Франка, Київська з № 1 по № 7 включно, з № 2 по № 40 включно, К. Краськова,                м-н: Сонячний
10. Кірейчук Вячеслав Миколайович
067 918 59 78
вулиця: Київська – 176, 168, 170
11. Кіянченко Анатолій Михайлович
050 330 40 64
вулиці: Малишка, Молодіжна, Соборна (Профінтерна), В. Чаплінського, Васильківська (Тельмана), Буканова, 8-го Листопада, Дзюбівка, Польок, Квітнева (Крупської), Лесі Українки
провулки: Малишківський, Партизанський, Листопадовий, ж/м: Вікторія
12. Клочко Сергій Миколайович
068 075 65 65
вулиця: Миру, 16/1, 16/2, 16, 17,

село: Нещерів

13. Купріянчик Аліна Ігорівна
073 001 16 06
вулиця: Київська – 162А, 162Б, 164, 172
14. Сатко Олександр Васильович
067 983 82 84
вулиця: Миру – 9, 10, 11, Обухівпромбуд
15. Смиковський Андрій Леонідович
067 317 36 08
вулиця: Київська – 166, 176А, 178
16. Лук’яненко Олександр Іванович
098 500 40 00
вулиця: Київська – 146, 148, 150
17. Малишев Віктор Олександрович
067 445 88 48
вулиця: 40-річчя Перемоги, провулок: Київський, ж/м: Підгірний, м-н: Яблуневий № 1 по № 11 включно
м-н: Яблуневий з № 12 по № 29 включно, село: Ленди
18. Мадзяновський Костянтин Антонович
067 442 77 05
вулиця: Паркова, котеджне містечко: «Преображенський», м-н: Стожари
19. Мількевич Олександр Святославович
063 326 71 19
вулиця: Миру – 1, 5, 13
20. Надєєв Дмитро Сергійович
067 449 01 00
села: Копачів, Застугна, Шевченкове, Перше Травня
21. Паєнко Олена Василівна
067 230 70 52
вулиці: Гайдамацька, Шевченка, Петрусенко, ж/м Ковалевської, Зарічна, Драна Гора, Київська – 110 провулки: Польовий, Привітний (Піонерський), ж/м: Лукавиця села: Семенівка, Кулі, Деремезна
22. Петрук Петро Володимирович
095 270 61 20
села: Германівка, Красна Слобідка, Безіменне
23. Процун Світлана Миколаївна
096 249 39 33
вулиця: Київська – 111, 113, вулиця: Каштанова – 14, 16
24. Рак Оксана Іванівна
063 733 29 95
вулиці: Київська з №№ 9 по № 105-А включно, з №42 по №140 включно (крім №№ 110, 60, 62)

ж/м: Полянський – 1, 2

25. Ткаченко Ірина Анатоліївна
098 594 91 58
вулиці: Київська – 154, 156,
Лермонтова, 2
26. Трегуб Руслан Георгійович
067 375 30 27
вулиці: Солов’їна(Раскової), Садова, Джамбула, Вербова(Колгоспна)

село: Перегонівка

27. Трач Михайло Миколайович
068 231 89 85
села: Красне Перше, Козіївка, Долина, Макарівка
28. Устименко Олександр Митрофанович
098 116 41 77
села: Гусачівка, Григорівка, Матяшівка
29. Федорченко Людмила Петрівна
095 620 70 71
вулиця: Київська – 121, 123
30. Шевченко Дмитро Анатолійович
067 135 44 07
вулиця: Миру – 2, 7, 8
31. Штутман Дарина Володимирівна
068 772 54 35
вулиці: Жуковського, Загребля, Київська – 158, 174, 180
село: Дерев’яна
32. Щеголенко Наталія Олександрівна
067 235 19 25
вулиці: Трипільська (Будьонного), Козацька (Ватутіна), Калинова (Калініна), Стрілецька (Матросова), П. Мирного, Першотравнева, Робоча з № 50 і до кінця з № 55 до кінця, Гоголя, Чумацький Шлях (Жовтнева), Жеваги, Зінченко, Незалежності, Шпаківка, провулок: Парковий, ж/м: Будівельник
33. Яковина Андрій Романович
067 342 21 31
вулиця: Київська – 115
34. Яцун Богдан Іванович
093 057 40 76
вулиці: Каштанова – 11, 13, 15