Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Умови, за яких субсидія призначається на фактично проживаючих осіб

Відповідно до пунктів 6, 7 «Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації або особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг та розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

Однак, субсидія може розраховуватися, виходячи з кількості фактично проживаючих осіб на підставі рішення комісії та акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, якщо у житловому помешканні споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку. Під час прийняття рішення у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, зокрема, довідок, що підтверджують місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідок про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні.

Про направлення на проходження альтернативної (невійськової) служби мешканців м. Обухова

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, за два місяці до початку призову, повинні особисто подати до відповідного структурного підрозділу місцевої державної адміністрації за місцем проживання мотивовану письмову заяву.

При Київській облдержадміністрації створено комісію у справах альтернативної (невійськової) служби, на розгляд якої виносяться заяви громадян, які мають намір проходити альтернативну (невійськову) службу та проживають в містах обласного значення Київської області.

Мешканцям міста Обухова, для вирішення питання щодо направлення їх на проходження альтернативної (невійськової) служби необхідно звернутися, особисто до Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 40, тел. (044) 206-74-86.

Заступник начальника управління, начальник відділу праці та трудових відносин
Кулініч Ірина