Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Соціальний захист учасників АТО та постраждалих учаникій Реоволюції Гідності

19/01/2021

Управління соціального захисту населення Виконавчого комітету Обухівської міської ради надає інформацію щодо Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»

Повідомляємо про можливість реабілітаційних та освітніх послуг для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, осіб які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців із сходу, учасників бойових дій (АТО,ООС).

НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» надає можливість молодим людям з особливими освітніми потребами отримати вищу та передвищу освіту, допоможе зорієнтувати у питанні вибору професії та вподальшому заняти належне місце на ринку праці.

За більш детальнішою інформацією стосовно навчання просимо звертатись до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради за адресою: м. Обухів, вул. Каштанова, 13 корп. 1 каб. №2 або за тел. (04572) 6-42-30.

Запрошуємо на навчання (ЗАВАНТАЖИТИ)


17/08/2021

Інформація щодо професійного навчання для учасників АТО

Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Відповідальним виконавцем Проекту є громадська організація Центр зайнятості Вільних людей

Учасників бойових дій та членів іх сімей які мають труднощі з працевлаштуванням та поверненням до цивільної професійної діяльності, підвищенням професійного рівня чи зміною сфери діяльності, професії.

Реєструйтеся до 31 серпня 2021 року: http://bit.ly/ПрофесійніКурси


До переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях в 2020 році включений новий заклад, а саме: Читати детальніше


Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію COVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.  Читати детальніше


До переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які

  Читати детальніше


ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АТО ЩОДО ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Читати детальніше


ПРОТЕЗУВАННЯ (ОРТЕЗУВАННЯ) УЧАСНИКІВ АТО ВИРОБАМИ ПІДВИЩЕНОЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ЗА ТЕХНОЛОГІЯМИ ВИГОТОВЛЕННЯ, ЯКІ ВІДСУТНІ В УКРАЇНІ

Механізм забезпечення учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні визначений Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 518.

Читати детальніше


ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИЙ УЧАСНИКІВ РЕВОЛОЦІЇ ГІДНОСТІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено «Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції».

Читати детальніше


До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності!

Одним з найважливіших напрямів діяльності Мінсоцполітики залишається реалізація програм соціального захисту учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема психологічної реабілітації та санаторно –курортного лікування.

Читати детальніше