Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Інформація для людей з інвалідністюКомплексна реабілітація дітейз інвалідністю віком від трьох років (з порушеннями опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи) та особи з інвалідністю 1-3 груп

Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» призначенням якої є здійснення реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, формування та розвиток фізичних, розумових, соціальних, професійних та інших здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу. У Центрі здійснюється комплексна реабілітація, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу визначається реабілітаційною комісією Центру після проведення відповідного обстеження особи за результатами установлення її індивідуальних потреб і не може перевищувати 30 календарних днів на рік. Читати детальніше


В Київській області діє цільова програма реабілітації дітей з інвалідністю на 2021-2025 роки

В березні 2021 року прийнятий порядок «Про використання в 2021 році коштів, передбачених у обласному бюджеті для здійснення заходів з реабілітації дітей з інвалідністю». Для виконання заходів Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2021-2025 роки. Читати детальніше


В 2021 році в Київській області продовжує діяти цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги в сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору і слуху І та ІІ групи, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року. Читати детальніше


З 2021 року діти з інвалідністю всіх нозологій можуть отримати безоплатну реабілітацію

З цього року діти з інвалідністю всіх нозологій мають право на забезпечення реабілітаційними заходами у реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я у відповідності до індивідуальної програми. Читати детальніше


Реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до Закону України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, наразі діє 4 реабілітаційні установи, що належать до сфери управління соціального захисту, у яких донедавна могли отримувати реабілітаційні послуги лише особи з інвалідністю після 18 років.

У жовтні 2020 року внесено зміни до положень зазначених реабілітаційних установ, якими розширено контингент отримувачів реабілітаційних послуг, а саме, діти з інвалідністю віком до 18 років: Читати детальніше


В 2020 році в Київській області продовжує діяти цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги в сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору і слуху І та ІІ групи, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року. Читати детальніше


В Україні створили спеціальний мобільний додаток для людей з інвалідністю

Багато людей в нашій країні не можуть скористатись викликом швидкої допомоги, поліції чи ДСНС через те, що не бачать, не чують чи не в змозі пояснити, де вони знаходяться і що трапилось. Так от: саме додаток „112:UA“ вирішує цю проблему — стверджують розробники додатку, представники компанії «Українські системи та блокчейн рішення». Читати детальніше


Соціальний проект – Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю “Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

Читати детальніше


З 2020 року діти з інвалідністю всіх нозологій можуть отримати безоплатну реабілітацію

З цього року діти з інвалідністю всіх нозологій мають право на забезпечення реабілітаційними заходами у реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я у відповідності до індивідуальної програми.

Читати детальніше


Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу (ЗАВАНТАЖИТИ)

Станом на 22.03.2021

Читати детальніше


До уваги осіб з інвалідністю!

Громадська організація «Київська обласна організація громадської організації “Всеукраїнська організація союз осіб з інвалідністю України”» у межах своєї компетенції, бере участь в реалізації заходів щодо забезпечення зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, допомагає в освітніх послугах та виконує програму щодо соціального захисту осіб з інвалідністю.

Читати детальніше


В Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017 -2020 роки.

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги в 2019 році сім’ям, які складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору і слуху І та ІІ групи, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року.

Читати детальніше


До уваги батьків дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП

В березні 2019 року прийнято новий порядок «Про використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» затверджений постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309.

Читати детальніше


ПРОТЕЗУВАННЯ (ОРТЕЗУВАННЯ) УЧАСНИКІВ АТО ВИРОБАМИ ПІДВИЩЕНОЇ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ЗА ТЕХНОЛОГІЯМИ ВИГОТОВЛЕННЯ, ЯКІ ВІДСУТНІ В УКРАЇНІ

Механізм забезпечення учасників антитерористичної операції за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні визначений Порядком протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 518.

Читати детальніше


ДО ВІДОМА УЧАСНИКІВ АТО ЩОДО ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №432 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Читати детальніше


Професійна реабілітація осіб з інвалідністю

Реабілітація осіб з інвалідністю – складна та багатоаспектна проблема, у вирішенні якої однаковою мірою значущими є медичні, професійна та соціальні складові. Але особливе місце у розв‘язанні проблем осіб з інвалідністю, їх інтеграції у суспільство посідає професійна реабілітація.

Читати детальніше


До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з ДЦП!

У Київській області діє цільова програма соціальної підтримки осіб з інвалідністю на 2017 -2020 роки.

Читати детальніше


Інформація для пільгових категорій населення щодо санаторно-курортного оздоровлення

Порядок санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до «Порядку забезпечення санаторно –курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення», затверджених постановами Кабінету Міністрів України № 187 від 22 лютого 2006 р. та «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно –курортним лікуванням» № 200 від 31 березня 2015р.», де замість путівки на санаторно –курортне лікування, передбачено укладання трьохстороннього договору (пільговик – управління соціального захисту населення – санаторій).

Читати детальніше


ПРО ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМИ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

НЕОБХІДНІСТЬ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО НИНІ Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ЗНАЧУЩИХ ПИТАНЬ, ЯКОМУ ПРИДІЛЯЄТЬСЯ ЗНАЧНА УВАГА В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЯКЕ ВИНОСИТЬСЯ НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАНЬ УРЯДОВИХ КОМІТЕТІВ І ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ.

Читати детальніше


Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Обухівської міської ради проводить відбір суб′єктів надання послуг із психологічної реабілітації (установ, організацій, закладів незалежно від форми власності, фізичних осіб-підприємців)

На виконання постанови КМУ від 27.12.2017 № 1057 ′′ Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності′′

Читати детальніше


Нова система забезпечення технічними засобами реабілітації ставить на перше місце інтереси людини з інвалідністю

14 березня 2018 Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка передбачає:

Читати детальніше