Порядок денний комунальної комісії на 16 сесію.

1. Про надання дозволу комунальному некомерційному Обухівської міської ради «Обухівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування» на списання з балансу основних засобів.
2. Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Обухівської міської територіальної громади Київської області, без проведення аукціону.
3. Про прийняття із власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району в особі Обухівської районної ради Київської області до власності Обухівської міської територіальної громади в особі Обухівської міської ради Київської області будівлі Обухівського центру культури і дозвілля
4. Про внесення змін до кошторису Програми з питань благоустрою на території Обухівської міської територіальної громади на 2021 рік.
5. Про внесення змін до «Комплексної Програми утримання та розвитку вулиць і доріг комунальної власності населених пунктів Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки» .
6. Про внесення змін до «Комплексної Програми з питань будівництва, реконструкції, капітального ремонту обʼєктів комунальної власності Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2021-2025 роки.
7. Про внесення змін до Програми співфінансування робіт з реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення багатоквартирних житлових будинків Обухівської міської територіальної громади на 2021 –2025 роки.
8. Про внесення змін до Програми енергозбереження і енергоефективності та реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
9. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для споживачів категорії «населення» виконавцям цих послуг на території Обухівської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
10. Про розгляд електронної петиції щодо будівництва пішохідної та велодоріжки від «Арки» до Будинку Культури на мікрорайоні Яблуневий міста Обухів Київської області
11. Про розгляд електронної петиції щодо капітального ремонту дороги та освітлення по вулиці Нова від житлового будинку №1 до житлового будинку №15 в селі Перше Травня Обухівського району Київської області
12. Різне.