Де ФО провести звірку даних щодо кількох земельних ділянок?

29

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що фізичні особи, які є платниками плати за землю: земельного податку чи орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, можуть звернутися з письмовою заявою до податкового органу за місцем знаходження земельних ділянок для проведення звірки даних щодо:

– розміру площ та кількості земельних ділянок, що перебувають у власності та/або користуванні платника податку;
– права на користування пільгою зі сплати податку з урахуванням положень пп. 281.4 та 281.5 ст. 281 Податкового кодексу України;
– розміру ставки земельного податку;
– нарахованої суми плати за землю.

Щодо платників податків, які мають у власності кілька земельних ділянок, стосовно яких потрібно провести звірку даних, то для проведення звірки такі платники мають право звернутися до податкового органу за місцем знаходження будь-якої із земельних ділянок.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі