Семінар щодо легалізації трудових відносин відбувся в Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області

45

Сьогодні, 16 червня 2021 року в Кагарлицькій ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар на тему: «Легалізація трудових відносин-важлива тема сьогодення».

Семінар провела начальник Кагарлицької ДПІ Людмила ЦИГАНОК.

Під час роботи Людмила ЦИГАНОК довела до присутніх, що кожен громадянин має право на заробітну плату не менше від установленого мінімального розміру. Такі явища, як зарплата “у конверті” та робота без оформлення трудових відносин позбавляють майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими.

Наголосила, що повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи працівника за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413.

Таке повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним із таких способів:

-засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб;
-на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
-на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Зауважила, що про всі новації податкового законодавства можна дізнатися на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

Кагарлицька ДПІ

Коментарі