Семінар-практикум щодо надання адміністративних послуг відбувся в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області

62

Сьогодні, 15 червня 2021 року в Обухівській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум на тему: «Види адміністративних послуг, які надаються в ЦОП та порядок їх отримання».

Семінар-практикум провели начальник Обухівської ДПІ Світлана БЄЛЯЄВА та заступник начальника Обухівської ДПІ Оксана ЧЕРНЕНЬКА.

Під час роботи Світлана БЄЛЯЄВА докладно інформувала учасників про види адміністративних послуг, які надаються в ЦОП та порядок їх отримання.

Також, начальник Обухівської ДПІ довела до присутніх послуги, які можна отримати через Електронний кабінет.

Оксана ЧЕРНЕНЬКА звернула увагу на перевагу електронної звітності та закликала використовувати безконтактний метод звітування.

Заступник начальника ДПІ провела практикум та показала присутнім на прикладі, як можна отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Також, наголосила, що про всі новації податкового законодавства можна дізнатися на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast та на телеграм-каналі ДПС https://t.me/tax_gov_ua.

Обухівська ДПІ

Коментарі